Wybieramy regał łazienkowy

Wybieramy regał łazienkowy

Najładniej urządzona łazienka szybko straci swój urok, jeśli w jej wnętrzu zapanuje chaos. Wszelkiego rodzaju akcesoria, kosmetyki i środki czyszczące powinny mieć swoje stale określone miejsca. W ten sposób możemy uniknąć ciągłego przekładania rzeczy czy szukania szczoteczki do zębów na chwilę przed wyjściem do pracy. Dobrze dobrany regał sprawi, że wnętrze będzie bardziej zorganizowane i zwyczajnie przytulniejsze. Tego rodzaju mebel pozwoli na łatwe i szybkie znalezienie potrzebnych akcesoriów, a właściwie dobrany podkreśli też styl łazienki.

Regał łazienkowy pozwoli na organizację wszystkich przedmiotów tak, aby każdy mógł bez problemu znaleźć swoją szczoteczkę do zębów. Na mateomarket.pl znajdziesz wiele ciekawych model, które będą pasować do aranżacji wnętrza łazienki oraz jej wielkości. Tego rodzaju mebel sprawia, że łazienka jest bardziej funkcjonalna i estetyczna. Regał umożliwia uporządkowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów i ułatwia ich znalezienie w razie potrzeby.

Prosty i funkcjonalny
Regał to wyjątkowy prosty mebel, który składa się głównie z otwartych półek. Często zdarza się, że jest on dodatkowo wyposażony w szuflady. Na regale można łatwo ułożyć właściwie wszystko, a sam mebel świetnie sprawdzi się jako dodatkowe wyposażenie łazienki. Może być wykonany z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Odpowiednio dobrany regał będzie również dekoracyjnym elementem wystroju wnętrza. Miejsce do przechowywania akcesoriów i kosmetyków jest niezbędne tak samo w małej łazience z prysznicem oraz w dużym pokoju kąpielowym. Pamiętaj, aby wymiary regału dopasować do wolnego miejsca. Równie ważne jest to, aby styl pasował do wystroju całego pomieszczenia. Dość dużą swobodę aranżacyjną oferują regały na kółkach. Wyjątkowo funkcjonalne są regały narożne, które pozwalają wykorzystać nieużywaną przestrzeń. W szczególnie ciasnych łazienkach idealnym rozwiązaniem będą wąskie regały teleskopowe, który można rozciągnąć od sufitu po podłogę.

Praktyczne dodatki
Przede wszystkim regał pozwala skutecznie pozbyć się z łazienki wiecznego bałaganu. Jego prosty szkielet pozwala na dodanie ciekawych pudełek czy koszyczków, które w formie szuflady będą przechowywać drobniejsze akcesoria, podczas gdy reszta będzie na wyciągnięcie ręki z regałowej półki. Kosze i pudełka urozmaicą wnętrze wzorem lub materiałem, zamieniając prosty regał w designerski mebel. Co więcej, regał pozwala zaoszczędzić wiele miejsca – nie musisz wieszać masywnych szafek i półek, skoro możesz mieć zgrabny regał mieszczący większość rzeczy. Wszystko zależy jednak od ilości miejsca. Jeśli chodzi o materiał to świetnie prezentują się regały drewniane, które tworzą naturalną i przyjemną atmosferę.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *